Trwa ładowanie...
18.05.2020r.

Od poniedziałku, 25.05., wznawiamy wizyty w gabinecie po ponad dwóch miesiącach pracy online. Oczywiście w nowych, bardziej sterylnych warunkach, co wiąże się z wprowadzeniem kilku zmian:

1. Przenieśliśmy gabinet do większego pomieszczenia, które dotąd pełniło funkcję poczekalni. Dzięki temu każdy pacjent będzie mógł zachować dokładnie taki dystans, jaki wyda mu się bezpieczny i potrzebny.

2. Zwiększyliśmy długość przerw pomiędzy kolejnymi przyjęciami, co pozwoli na przewietrzenie i dezynfekcję pomieszczeń, żeby każdy kolejny pacjent mógł oddychać świeżym i zdrowym powietrzem.

3. Klamki, terminal płatniczy, długopisy, lada w recepcji i wszystkie powierzchnie, z którymi mają do czynienia nasi pacjenci, będą regularnie, z czułością, ale i zdecydowaniem, odkażane przy użyciu solidnego płynu do dezynfekcji.

4. Nasz personel będzie korzystać z rękawiczek jednorazowych, maseczek i/lub przyłbic. W tych ostatnich wyglądamy szczególnie uroczo. Popatrzcie tylko na Anię na zdjęciu poniżej!

5. Nadal będzie można wypić u nas pyszną kawę, ale tylko z jednorazowego kubka.

Was, Drodzy Pacjenci, również prosimy o zachowanie bezpieczeństwa, a zatem:

1. Jeśli czujecie, że łapie Was choróbsko lub choćby przeziębienie, zadzwońcie i przełóżcie wizytę do czasu wyzdrowienia.

2. Przychodźcie na umówioną wizytę punktualnie (nie za wcześnie, nie za późno).

3. Jeśli to możliwe, załóżcie maseczkę i rękawiczki.

4. Przed wizytą i po wizycie umyjcie porządnie ręce.

W CePoBe nie świadczymy wsparcia psychologicznego dla drobnoustrojów, więc wirus nie ma u nas czego szukać, ale czasem lepiej dmuchać na zimne.

Bardzo się za Wami stęskniliśmy! Do zobaczenia niebawem!