Trwa ładowanie...
03.08.2020r.

Czasami czujemy, że przydałaby nam się rozmowa i wsparcie, ale są tematy, których nie chcemy omawiać z najbliższymi. Czasami podejrzewamy, że przydałoby się spotkanie ze specjalistą z zakresu zdrowia psychicznego, ale nie wiemy, od kogo zacząć: psycholog, psychoterapeuta, psychiatra? I co ważniejsze, nie wiemy, czy to w ogóle dla nas.

Rozmowa psychologiczna to bardzo łagodne i niezobowiązujące wprowadzenie w świat specjalistycznego wsparcia. W rozmowie z psychologiem będą Państwo mieli możliwość porozmawiać o sobie, swoim sposobie przeżywania, o swoich trudnościach i problemach, ale też planach i celach, o swoich doświadczeniach i relacjach z innymi. Psycholog wysłucha Państwa i postara się pomóc. Jeżeli będzie taka potrzeba, zaproponuje dalsze wsparcie ze swojej strony lub doradzi, do jakiego innego specjalisty i po jaki rodzaj oddziaływań warto byłoby się zwrócić.

Na każde spotkanie przewidujemy do 75 minut. Jeśli okaże się to dla Państwa za dużo, proszę się nie obawiać – dostosujemy się.

Koszt spotkania to 60 zł.

Zapisy przyjmujemy mailowo (info@cepobe.pl) i telefonicznie (663-976-067).

Zapraszamy!