Trwa ładowanie...

Anna Respondek Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat psychoterapeuty PTTPB nr 316), co potwierdza profesjonalizm moich działań. Jestem też psychologiem, ukończyłam dzienne studia na UAM w Poznaniu. To właśnie w tym mieście zdobywałam początkowo moje doświadczenie zawodowe. Prowadziłam gabinet psychologiczno-terapeutyczny, pracowałam w „Klinice Promienista”, byłam psychoterapeutą w Centrum Zaburzeń Odżywiania. Dojeżdżałam też do Szczecinka, gdzie przez wiele lat prowadziłam psychoterapię osób dorosłych w Centrum Rehabilitacji. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń (zarówno certyfikat jak i wszelkie dyplomy do wglądu w gabinecie). To jednak, co najbardziej świadczy o skuteczności prowadzonej przeze mnie terapii to zadowolenie moich klientów, którzy nie dawali mi dyplomów, lecz informacje zwrotne i satysfakcję. W 2013 roku przeprowadziłam się (z przyczyn rodzinnych) do Zielonej Góry, gdzie od nowa rozpoczęłam działalność terapeutyczną. Od tego czasu przekonałam się, że w Zielonej Górze i okolicach - nie jest łatwo znaleźć psychoterapeutę, dlatego cieszę się, że będąc tu mogę pomóc. W Zielonej Górze pomagam w Stowarzyszeniu Baba, prowadziłam gabinet Psychoterapia Antkowiak, jestem psychoterapeutą w Poradni Zdrowia Psychicznego „Integracja”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz The European Association for Behaviorural and Cognitive Therapies.  Obecnie jestem aplikantem superwizji – w trakcie certyfikacji superwizor – dydaktyk psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Prywatnie – możecie mnie spotkać jak biegam po lesie lub biegam gdziekolwiek z moją rodzinką, zwłaszcza rozbieganymi skarbami 

Natalia Jędrysiak Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr certyfikatu : 524). Studia psychologiczne ukończyłam  we Wrocławiu w SWPS, specjalność psychologia kliniczna. Następnie doskonaliłam swoje umiejętności w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii gdzie ukończyłam studium psychologii sądowej. Umiejętności psychoterapeutyczne i certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego zdobyłam w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, regularnie uczestniczę w superwizji. Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując od kilki lat w Poradni Zdrowia Psychicznego „Integracja” w Zielonej Górze. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz diagnozą psychologiczną. Towarzyszę swoim klientom w odkrywaniu siebie i wprowadzaniu odważnych zmian. Psychologia to moja pasja.

Patrycja Sobczyńska Jestem psychologiem (studia magisterskie – Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego) oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (w trakcie certyfikacji) po ukończonej 4-letniej Szkole Psychoterapii CBT-EDU w Warszawie.
Staram się łączyć nabytą wiedzę z doświadczeniem tworząc indywidualny plan terapeutyczny w oparciu o potrzeby pacjenta oraz zgłaszane trudności.
Poza psychoterapią poznawczo-behawioralną interesuję się innymi paradygmatami, między innymi Terapią Schematu Younga stosowaną w leczeniu zaburzeń osobowości.
W swojej pracy wykorzystuję również podejście systemowe.
Umiejętności psychoterapeutyczne kształciłam w Instytucie Psychologii Zdrowia (Warszawa), Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (Wrocław), Dolnośląskiej Szkole Wyższej (Wrocław), na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Psychologii Stosowanej (Kraków), w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (Poznań) oraz podczas szkoleń i kursów.
Dotychczas doświadczenie zawodowe zdobywałam, m.in. w Poradniach Psychologiczno-Psychiatrycznych, w szpitalach (oddział psychiatryczny, neurologiczny), w przedszkolach, sanatoriach. We wrocławskich stowarzyszeniach prowadziłam również interwencję kryzysową dla osób doświadczających przemocy. Prywatną praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2018 roku w Gorzowie Wlkp.; wcześniej w latach 2013-2017 we Wrocławiu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPiB).
Pracę terapeutyczną poddaję superwizji.

Magdalena Bartczak Jestem magistrantką kierunku Psychologia (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku Pedagogika (specjalność: resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym). Jako pedagog pracowałam m. in. na stanowisku kierownika świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci oraz jako asystent rodziny w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Doświadczenia te pozwoliły mi uświadomić sobie, że dobrze odnajduję się w pracy z ludźmi, niezależnie od ich wieku. W przyszłości pragnę zostać psychoterapeutą. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół terapii zaburzeń depresyjnych i lękowych.

Julia Gniewczyńska Jestem psychologiem o specjalności klinicznej (absolwentką psychologii na uniwersytecie SWPS  we Wrocławiu), a także psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie szkolenia (studentka Szkoły Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej pod kierunkiem dr Agnieszki Popiel i Ewy Pragłowskiej we Wrocławiu). Uczestniczyłam w kursach dokształcających w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii z zakresu interwencji kryzysowej a także terapii dzieci i młodzieży. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB). Swoje doświadczenie zdobyłam pracując z dorosłymi. Obecnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze, gdzie prowadzę terapię indywidualną, terapię neuropsychologiczną, interwencje kryzysową i psychoedukację pacjentów. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poddaję swoją pracę regularnej superwizji