Trwa ładowanie...
Polecam Panią Anię z całego serca. Pacjent przy niej czuje się bezpiecznie, mogłam mówić o wszystkim. Wiedziałam, że spotkam się ze zrozumieniem i znajdziemy na to jakiś sposób, choć chyba łatwa w terapii nie byłam. Terapeuta profesjonalny, empatyczny, jednym słowem NAJLEPSZY

Patrycja

Dzięki terapii nauczyłem się pracować nad sobą, nad własnymi słabościami i lekami. Dzieki Pani Ani po raz pierwszy od dłuższego czasu poszedłem do dentysty, co przez lęk było nie lada wyzwaniem. Dzięki wsparciu i terapii jestem na dobrej drodze. Polecam każdemu Panią Anię i jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ

Wojciech

Właśnie zakończyłam terapię u p. Ani. Dzięki Pani nauczyłam się funkcjonować mimo trudności życiowych. Terapeuta godny polecenia. Dziękuję raz jeszcze Pani Aniu

Natalia

Pani Respondek to naprawdę wspaniała specjalistka, zawsze potrafi zrozumieć, pomóc, doradzić i pocieszyć. Duża empatia pomaga Pani Ani jako terapeucie wczuć się w dramaty swoich podopiecznych i nawet w najczarniejszych problemach umie odnaleźć światło i doprowadzić na bezpieczną przystań.

XYZ

Nazywam się Damian i kiedyś byłem szarym, pogubionym człowiekiem, który miał wrażenie, że świat rzuca mu jedynie kłody pod nogi oraz, że nie ma prawa do szczęścia. Jednak dzięki pomocy Pani Ani Respondek moje życie odmieniło się. Mogę dziś z dumą powiedzieć, że jestem silnym, pewnym siebie człowiekiem, który dostrzega dobro płynące z otaczającej rzeczywistości oraz umie wykorzystać na 100% okazje dane mu przez los. 

Zanim poznałem Panią Respondek może życie przypominało senny koszmar. Problemy, stres oraz szara rutyna dnia codziennego doprowadziły mnie do miejsca zwanego depresją. Jednak fachowa pomoc Pani Ani wraz z jej wrodzoną empatią i wysoka kompetencją sprawiły, że moje życie znów nabiera kolorów. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że umiem cieszyć się nawet z małych sukcesów i dostrzegać, że każdy dzień może być niezwykłym.

Damian

NAZYWAM SIĘ MARCIN, MAM 23 LATA I JEŚLI MIAŁBYM OPISAĆ MOJE ŻYCIE W PIĘCIU SŁOWACH WYBRAŁBYM: SZCZĘŚCIE, UŚMIECH, MIŁOŚĆ, SUKCES I SPEŁNIENIE. JEDNAK NIE ZAWSZE TAK BYŁO. DAWNIEJ OGROM PRZYTŁACZAJĄCYCH PROBLEMÓW ODBIERAŁ MI RADOŚĆ ŻYCIA. CODZIENNE CZYNNOŚCI WYDAWAŁY SIĘ BANALNE, NUDNE I SZARE, KONTAKT Z RÓWIEŚNIKAMI UWAŻAŁEM ZA NIEPOTRZEBNY A MOJE DOTYCHCZASOWE SUKCESY ZA NIEWYSTARCZAJĄCE. WYBAWIENIEM BYŁA DLA MNIE TERAPIA Z PANIĄ ANNĄ RESPONDEK. JUŻ PO PIERWSZYM SPOTKANIU ZROZUMIAŁEM, ŻE MOJE PROBLEMY SĄ ZWIĄZANE Z MOIM NIEWŁAŚCIWYM MYŚLENIEM A DALSZA TERAPIA UZMYSŁOWIŁA MI, ŻE MAM WSPANIAŁE ŻYCIE, W KTÓRYM POJAWIAJĄ SIĘ  CZASEM PROBLEMY JEDNAK MAM DOŚĆ SIŁY ABY IM SPROSTAĆ . DZIŚ MOJE ŻYCIE WIDZĘ WE WSZYSTKICH NAWET TYCH NAJBARDZIEJ JASKRAWYCH KOLORACH TĘCZYA NIE JEDYNIE W CZERNI I BIELI JAK DAWNIEJ. MOGĘ Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ STWIERDZIĆ, ŻE TO DZIĘKI PANI ANI JESTEM TERAZ W TYM MIEJSCU, BO TO WŁAŚNIE ONA  POKAZAŁA MI WŁAŚCIWY KIERUNEK W TYCH TRUDNYCH DLA MNIE CHWILACH.

Marcin

Pomoc psychologiczna Pani Ani opiera się nie tylko na wspólnym odnalezieniu przyczyn problemu i ich rozwiązaniu, ale również skłania do głębokiej autorefleksji, która pozwala na uniknięcie podobnych problemów w przyszłości. Pani psycholog jest zaangażowana, empatyczna, ale przy tym naprawdę szczera. Jestem bardzo zadowolona po prawie roku wizyt i czuję się zdecydowanie lepiej, a nie byłoby to możliwe bez wyjątkowej pomocy Pani Ani.

ABC

Decyzję o podjęciu terapii odwlekałam od dawna. Wciąż czegoś się bałam. Jednak już pierwsze spotkanie u P. Ani pokazało mi, że zupełnie niepotrzebnie. Na początku ustaliłyśmy cele terapię, które nie okazały się sztywnym ramami dla kolejnych sesji, a jedynie nadały kierunek do zmian. Pani Ania zawsze na bieżąco reaguje na mój nastrój i konkretna sytuację. Nie mam poczucia, że koniecznie musimy "wykonać konkretny plan", ale że Terapeuta podejmuje działania, bym poczuła się lepiej i by mnie zmotywować do dalszej pracy, a w efekcie końcowym sprawić bym "stanęła na własne nogi" i uwierzyła, że potrafię sama chodzić. Nieważne jak trudne bywają sesje i jak ciężkie tematy poruszamy, zawsze z gabinetu wychodzę z ogromną porcja wsparcia i motywacji do dalszej pracy nad sobą. Podczas sesji czuje się bezpiecznie. Zawsze czuje się wysłuchana, nigdy oceniana. Moim zdaniem Pani Ania to bardzo, wyrozumiały, cierpliwy, empatyczny i tolerancyjny Terapeuta. Dzięki terapii czuje się dużo lepiej sama ze sobą oraz z innymi Ludźmi. Uczę się wierzyć w siebie i we własne możliwości. Wspólnie małymi krokami dokonujemy wielkich zmian. Warto było podjąć "walkę o siebie" przy wsparciu takiego Terapeuty! Dziękuję!

xy

Dzięki niezastąpionej pomocy Pani Ani odkryłam źródła moich lęków i stanów depresyjnych. W poczuciu bezpieczeństwa, ale i z bólem, stawałam w prawdzie o sobie i bliskich. Rozwiązania problemów zasiewane przez Panią Anię stopniowo przewróciły do góry nogami moje życie i wartości. Podjęłam decyzje, które wcześniej uważałam za niemożliwe. Teraz, po terapii, kiedy niestety coś mnie powali i zdarzają się kryzysy, potrafię przyjrzeć się trudnym emocjom, a z kolei chwile szczęścia chwytać pełną garścią. Bez cienia wątpliwości, polecam Panią Anię jako wyrozumiałego, życzliwego i profesjonalnego terapeutę. Z całego serca dziękuję.

Agnieszka, 43 lata